אירוע בצפון

מתכננים אירוע בצפון? כדאי שתדעו!

בשיפוליו של רכס המירון, בלב חורש ים תיכוני עשיר ולמול נוף מרהיב בגוונים של ירוק וכחול, ניצב מלון אמירי הגליל. המלון משמש אתר אידילי לאירוח אירועים מיוחדים מסוגים, סגנונות וגדלים שונים. הוא בנוי סביב חצר פנימית מקורה ומלאת אור, מכיל חללים נבדלים בעלי אופי ייחודי ומוקף חצר מטופחת, המתמזגת בהרמוניה עם הטבע הפראי.

האירועים המגוונים נערכים במסעדה, המשקיפה אל הכנרת והרי הגולן, בגינת המלון או בחדר הישיבות המרווח, המאובזר על פי צרכי האירוע. אמירי הגליל מהווה תפאורה טבעית, ייחודית. הוא מספק את כל השירותים הנלווים, הנדרשים לשם הפקת אירוע בוטיק עסקי או פרטי, כולל מטבח גורמה כשר למהדרין, האמון על כלל הארוחות ותפריטי האירועים. בנוסף, צוות המלון מסייע בגיבוש והפקת ימי כיף, המשלבים סיורי יין בינות יקבי בוטיק של מרום הגליל, פעילויות מים ושטח, טיולים, סדנאות בישול ועוד.

אירוע+ ( אירוע עם לינה )
מה יכול להתעלות על אירוע מושלם בצפון? אירוע מושלם עם הדרן.
מלון אמירי הגליל מציע פינוק ייחודי, הכולל אירוח במחירים נוחים להפליא.
החבילה מאפשרת לבעלי האירוע להמשיך לחגוג עם הקרובים להם גם ביום שאחרי.
האירוח מבטיח חווית לינה מענגת, ארוחת בוקר גלילית ושימוש בלעדי בכל מתקני המלון והספא.

חתונה
גם חתונה קטנה יכולה 'לצאת גדולה'.
עבורנו כל חתונה מיוחדת במינה וזוכה ליחס אישי, ייעוץ מקצועי וליווי מסור, שמטרתם הגשמת משאלות בני הזוג ויצירת חוויה חד פעמית, מרגשת ויוצאת דופן.

אירוע משפחתי
המשפחה התרחבה? אחד הילדים הגיע למצוות? ההורים חוגגים חתונת כסף או זהב?
מלון אמירי הגליל יפיק אתכם ועבורכם אירוע בצפון לכל המשפחה, מותאם לצרכים ולדרישות המיוחדים לכם.

אירועים קטנים
מסעדת המלון מארחת אירועים קטנים ומוקפדים, המספקים חוויה רב חושית מענגת הודות לנוף המרהיב, צלילי הטבע, השירות הקשוב וכמובן הריחות והמטעמים של המטבח הגלילי.